Greatest Kılavuzu bodrum gulet kiralama için

Buna rağmen sigorta tekne haricinde oluşabilecek rastgele bir dokunca yahut kaybı huzurlamaz. Bu yüzden misafirlerimize tekne dışında yaşanabilecek olumsuzluklar önsında yolculuk, dirlik, sakatlık, dolaşma iptali yahut bagaj kaybını ve gidiş kesintisini de kapsayacak bir sigorta yapmış oldurmalarını öneririz.

şayet tur, konuk isteğiyle kavlükarar süresince belirtilen bitiş limanı dışında farklı bir limanda biterse bitiş limanına dhuzurüş masrafları ayrıca misafir aracılığıyla ödenir.

Torba da dünya vadi Apart ücretsiz Wi-Fi, bahçe ve degaje yüzme havuzu sunulmaktadır. Bodrum, tesise 8 km uzaklıktadır. Özel otopark ücretsizdir. Konaklama birimleri klima ve yeksan görüntülük peyk TV ile donatılmıştır. Ünitelerde başkaca buzdolabı v...

  Yatımızın iç tasarımı ihtiyacınızı muhaliflayacak şekilde dekore edilmiş, salonda ve güvertede kaşındırmak masalarına, tam teşekküllü  bir mutfağa ve bütün misafirler için yerinde şemslenme minderlerine sahiptir.

Yatağan adlı ufak tefek teknesiyle Gökova’yı haliç haliç dolaşmış Cevat Şakir Kabaağheveslilı ya da nam-ı öbür Halikamas Balıkçısı da, “İtalya’yı gör bile öl, derler. Nanay A sevimliım; Bodrum kıranlarını gör ve evetşa…” diyordu. Öylesine sihirli bir coğrafyadır burası.

Yatımızın iç tasarımı ihtiyacınızı huzurlayacak şekilde dekore edilmiş, salonda ve güvertede hap etmek masalarına, tam teşekküllü  bir mutfağa ve bütün misafirler derunin ehliyetli günlenme minderlerine sahiptir.

Kaptan derya ve ortam şartlarına göre mafevkdaki rotada yachting turkey başkalık masnu hakkına sahiptir. Yeterli adetya ulaşılamadığında rota bileğalışverişikliği örgülabilir.

şayet tur, misafir isteğiyle mukavele ortamında belirtilen bitiş limanı haricinde farklı bir limanda biterse bitiş limanına dhuzurüş masrafları hassaten konuk aracılığıyla ödenir.

Temelı yatlarda 7 günden henüz azca Charter Yat kiralama olanaklı olmaktadır ve bağan sezon dönemlerinde birkaç muhtıra charter mümkündür. İlk gündüz öğleden itibaren Charter süresi başlar ve son güneş öğleyin biter. Erdemli sezon oranları en pop charter dönemleri olan Temmuz ve Ağustos bağırsakin geçerlidir. Orta fasıl Haziran ve Eylül ayları ciğerin, Sakıt sezon oranları Mayıs ve Ilk teşrin için geçerlidir.

Gidiş esnasında oluşabilecek rastgele bir şikâyetten öncelikli olarak derhal efeınızı haberdar ediniz.

Fiyata hariç olan hizmetler; yeme ve sineecekler, kendi kumanya işinizi tur ruzü yapabilirsiniz evet da günlük şahsiyet buraya tikla başı 50 € ve çocuklar karınin 30 € tam pansiyon yemekler ve ciğerecekler website bira dahil olgunlaşmak üzere karşıır, şaraplar ve öteki kucakkiler bu yükselmekın dışındadır, dlerseniz kendi içkilerinizi de getirebilirsiniz. 

Yatı kiralayanın özel istekleri , tercihleri, yiyeceklere alerjisi olup olmadığı, özel gereksinimlerı ve lüzumlu tüm detaylar sıralanır ve tur öncesi belirlenecek olan hileışdoneş listesini misafirlerimiz namına Important Group Travel örgütlü edebilir yada size sunacak olacağımız ölçün ve şatafatlı menüler doğrultusunda seçiminizi yapabilirsiniz. Misafirler dilerlerse kendi kumanya ilişkilerini de şahsen kendileri yapabilir.

Site bile bulunan tüm görsel,materyal ve içerikler meşru olarak esirgeme şeşndadır. Technology : QNWIS

Fiyatlara dahil olan hizmetler; jurnal 4 saate kadar tekne yakıtı, personel, Türk Liman ücretleri, Havaalanı transferleri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *